КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти


         Увага!
Інформація розміщена на сайті www.knutkt.kiev.ua не є офіційною інформацією Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого та є недостовірною. Офіційний сайт нашого університету знаходиться за адресою:
  www.knutkt.com.ua

Режисура анімаційного фільму


Спеціалізація «Режисура анімаційного фільму»

Консультації для вступників

До подання документів усі вступники проходять попередні відбірні консультації. Для цього вступник подає:

  1. Свої малюнки, начерки з натури, живописні та графічні роботи, що характеризують рівень підготовки з малювання (бажано – комікси, карикатури, начерки людей та тварин у русі);
  2. Письмовий твір на тему: «Рецензія на анімаційний фільм» обсягом 1-2 сторінки.


Творчий конкурс

Вступники, які пройшли консультації та виконали всі вимоги щодо подачі документів для вступу, беруть участь у вступних творчих конкурсах:

1-е випробування – спеціальність (письмово):

Виготовлення детальної розкадровки до анімаційного фільму на одну із запропонованих тем (байка, вірш, казка, анекдот, пісня тощо). Матеріал вільний, за бажанням абітурієнта (туш, олівець, фломастер та ін.). Робота виконується протягом 3-х годин (180 хв.) у присутності членів комісії. Обов’язкова вимога – разом з роботою здати чернетки.

2-е випробування – спеціальність (усно та письмово)

І. Майстерність актора (письмово):

Виготовлення детальної розкадровки мізансцени, у якій буде зроблено акцент на вирішенні суто акторського завдання (на вибір з 5–6 запропонованих комісією сюжетів).

ІІ. Співбесіда (усно):

Співбесіда проводиться з широкого кола питань і має на меті виявлення рівня загального розвитку вступника, його вміння орієнтуватися в актуальних питаннях соціального та культурного життя країни та світу, знання класичної спадщини і кращих зразків сучасного мистецтва, розуміння ним характеру, завдань і основних елементів обраної професії. Вступник має відповісти на три питання з переліку затверджених кафедрою питань для абітурієнтів та на два додаткових питання з боку приймальної комісії. Крім того, на співбесіді може бути обговорена письмова робота вступника, а також дана загальна оцінка творчих даних вступника, які він виявив на всіх етапах іспитів з фаху.

Детальнішу інформацію про творчий конкурс дивіться у розділі "Програми творчих конкурсів".

 
  

   Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co