КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти


         Увага!
Інформація розміщена на сайті www.knutkt.kiev.ua не є офіційною інформацією Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого та є недостовірною. Офіційний сайт нашого університету знаходиться за адресою:
  www.knutkt.com.ua

Драматургія кіно і телебачення


Спеціалізація «Драматургія кіно і телебачення»

Консультації для вступників

Усі бажаючі вступити до подання документів у приймальну комісію проходять попередні консультації для вступників.

Для проходження консультацій для вступників за спеціалізацією «Драматургія кіно і телебачення» подаються дві власні літературні роботи, написані на підставі життєвого досвіду вступника у жанрі оповідання, документального нарису, новели, казки, сценарію (кожна обсягом до 5 друкованих сторінок). Одна з цих робіт має бути написана у формі, придатній для постановки в кіно або на телебаченні. Друга може бути літературним твором.

У роботах, що подаються на консультації для вступників, вступник має виявити свою громадянську позицію, спостережливість, знання життя, уміння детально й зримо відтворити поведінку героїв у тих чи інших обставинах, розкрити природу події, образно її осмислити.

Вступники на спеціалізацію «Драматургія кіно і телебачення» мають виявити здатність до образного, дійово-подійного та екранного мислення, громадянську зрілість, спостережливість та емоційну збудливість. Важливе значення має наявність у вступника акторських, організаторських та педагогічних здібностей, певного життєвого досвіду, досвіду роботи в кіно чи на телебаченні.

Додатково на консультації для вступників можуть бути подані оригінальні вірші, малюнки, фотографії, пісні та інші твори, що розкривають будь-яку грань творчої обдарованості вступника.


Творчий конкурс

Вступники, які пройшли консультації та виконали всі вимоги щодо подачі документів для вступу, беруть участь у вступних творчих конкурсах:

1. Творче випробування з фаху (письмова робота з кінодраматургії):

Написання невеличкого кіносценарію на запропоновану тему. Робота виконується протягом 3-х астрономічних годин (180 хв.) обсягом не менше двох сторінок.

2. Творче випробування зі спеціальності (співбесіда):

Обґрунтування вступником вибору професії, творча автобіографія, аналіз власних творів, написаних на відбірні консультації, та екзаменаційної письмової роботи; виявлення здібності до імпровізації, вигадки, здатності до лаконічного кіносценарного інтерпретування, а також здатності до усвідомлення, коментування та аналізу.

Бажано мати певний життєвий досвід та навички практичної діяльності в царині літературної творчості, в кіно, телебаченні, відео, фото, театрі, малярстві, музиці тощо. Спроможність до образно-візуального мислення, схильність до літературної праці, здатність до філософсько-творчого узагальнення художнього матеріалу, уміння аналізувати твори мистецтва, наявність світогляду, заснованого на національних та кращих світових традиціях.

Детальнішу інформацію про творчий конкурс дивіться у розділі "Програми творчих конкурсів".


 
  

   Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co