КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти         Увага!
Інформація розміщена на сайті www.knutkt.kiev.ua не є офіційною інформацією Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого та є недостовірною. Офіційний сайт нашого університету знаходиться за адресою:
  www.knutkt.com.ua

Сценографія театру ляльок


Спеціалізація «Сценографія театру ляльок»

Консультації для вступників

Для вступу на спеціалізацію «Сценографія театру ляльок» вступник обов’язково подає документ про закінчення художньої школи або художньої студії.

До подання документів у приймальну комісію всі бажаючі вступити проходять консультації для вступників. На консультації для вступників за спеціалізацією «Сценографія театру ляльок» подаються домашні художні роботи, виконані з натури, живопис, рисунки, копії, композиції, а також інші художні роботи, які вступник вважає необхідним продемонструвати комісії.


Творчий конкурс

Вступники, які пройшли консультації та виконали всі вимоги щодо подачі документів для вступу, беруть участь у вступних творчих конкурсах:

1. Творче випробування з фаху (живопис):

Натюрморт – акварель або гуаш. Мета іспиту – виявлення природного просторового бачення вступника, готовність до оволодіння художніми техніками, пропорціями, тональними та світовими відношеннями, композицією у заданих формах. Для виконання завдання на екзамен необхідно принести матеріал для живопису у вибраній абітурієнтом техніці.

2. Творче випробування зі спеціальності (сценічна композиція та співбесіда):

1. Практична робота. На запропоновану комісією тему вступник створює композицію з представлених для роботи матеріалів (папір, картон, тканина, поролон, дріт та інше). Перелік тем, частина з яких буде запропонована абітурієнту під час вступного випробування, повідомляється заздалегідь.

У своїй практичній роботі вступник повинен виявити природні здібності до просторового бачення, фантазію, образне мислення, гармонійне поєднання форми і кольору.

2. Співбесіда. Виявлення особистісних психологічних якостей, пов’язаних з обраною професією: зацікавленість театральним мистецтвом, сценографією, образотворчим мистецтвом, літературою, загальнокультурними цінностями тощо.


 
  

   Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co