КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти


Режисура науково-популярного фільму


Спеціалізація «Режисура науково-популярного фільму»

Консультації для вступників

До подання документів усі вступники проходять попередні відбірні консультації. Для цього вступник подає дві власні літературні роботи, написані на підставі свого життєвого досвіду в жанрі оповідання, документального нарису, новели, казки, сценарію (кожна обсягом до 5 друкованих сторінок). Одна з цих робіт має бути написана у формі, придатній для постановки в кіно або на телебаченні. Друга може бути літературним твором.

У роботах, що подаються на відбірні консультації, вступник має виявити свою громадянську позицію, спостережливість, знання життя, уміння детально й зримо відтворити поведінку героїв у тих чи інших обставинах, розкрити природу події, образно її осмислити.

Додатково на відбірні консультації можуть бути подані оригінальні вірші, малюнки, фотографії, пісні та інші твори, що розкривають будь-яку грань творчої обдарованості вступника.


Творчий конкурс

Вступники, які пройшли консультації та виконали всі вимоги щодо подачі документів для вступу, беруть участь у вступних творчих конкурсах:

1-е випробування – письмова робота з режисури

Вступник повинен написати твір на одну із запропонованих комісією тем: невеликий сценарій, новелу, нарис, екранну розробку літературного твору. Робота виконується протягом 3-х годин (180 хв.) у присутності членів комісії. За характером ця робота аналогічна тим роботам, що подаються на відбірні консультації.

2-е випробування– спеціальність (співбесіда)

І. Майстерність актора

Вступник має виконати літературні та драматичні твори (вірш, уривок з прозового твору, байку та монолог з п'єси) тривалістю не більше 2-3 хвилин кожний, підготовлені за власним вибором. Також вступникові може бути запропоновано знайти пластичне вирішення будь-якої дії чи події, вірша чи іншого уривку. Ці завдання можуть виконуватися вступником як імпровізаційно, так і з наданням мінімального часу на їх підготовку (до 5 хвилин).

ІІ. Практична режисура

Вступник повинен створити, поставити й виконати (самостійно, або із залученням як виконавців інших вступників) короткий (до 5 хвилин) етюд за власним вибором.

З добірки запропонованих фотографій відібрати, осмислити та організувати (змонтувати) оригінальний сюжет із залученням початкового і (по необхідності) міжкадрових титрів.

ІІІ. Співбесіда

Співбесіда проводиться з широкого кола питань і має на меті виявлення рівня загального розвитку вступника, його вміння орієнтуватися в актуальних питаннях соціального та культурного життя країни та світу, знання класичної спадщини і кращих зразків сучасного мистецтва, розуміння ним характеру, завдань і основних елементів обраної професії. Вступник має відповісти на три питання з переліку затверджених кафедрою питань для абітурієнтів та на два додаткових питання з боку приймальної комісії, крім того, на співбесіді може бути обговорена письмова робота вступника, а також дана загальна оцінка творчих даних вступника, які він виявив на всіх етапах іспитів з фаху.

Вступники на спеціалізацію «Режисура науково-популярного, навчального та рекламного фільму» мають виявити здатність до образного, дійово-подійного та екранного мислення, громадянську зрілість, спостережливість та емоційну збудливість. Важливе значення має наявність у вступника акторських, організаторських та педагогічних здібностей, певного життєвого досвіду, досвіду роботи в кіно чи на телебаченні.

Детальнішу інформацію про творчий конкурс дивіться у розділі "Програми творчих конкурсів".

 


   
Новини в офіційному телеграм каналі:
https://t.me/knutkt

Загальний чат
для питань:

https://t.me/knutktgroup
Чат гуртожитку:
https://t.me/knutkthostel

 


Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co