КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти


Режисура кіномонтажу


Освітньо-професійна програма «Режисура кіномонтажу»

Усі бажаючі вступити за обраною освітньо-професійною програмою до подання документів для вступу проходять попередні консультації для вступників.

Для проходження консультації вступником подаються дві власні літературні роботи, написані на підставі життєвого досвіду у жанрі оповідання, документального нарису, новели, казки, сценарію (кожна обсягом до 3 друкованих сторінок). Одна з цих робіт має бути написана у формі, придатній для постановки в кіно або на телебаченні. Друга може бути літературним твором.

Також необхідно надати (бажано 5–10) фотографій, зроблених власноруч, у яких розкривається певна подія, ситуація або характер персонажу. Фотографії можуть бути подані в електронному вигляді.

У роботах, що подаються на консультацію, вступник має виявити спостережливість, уміння детально й зримо відтворити поведінку героїв у тих чи інших обставинах, розкрити природу події, образно її осмислити.

Також вступник має виявити здатність до образного, дійово-подійного та екранного мислення, громадянську зрілість, спостережливість та емоційну збудливість. Важливе значення має наявність у вступника акторських, організаторських та педагогічних здібностей, певного життєвого досвіду, досвіду роботи в кіно чи на телебаченні.

Додатково на консультацію можуть бути подані оригінальні вірші, малюнки, пісні та інші твори, що розкривають будь-яку грань творчої обдарованості вступника. Всі твори можуть бути подані в електронному вигляді (на електронному носії).

 


   
Новини в офіційному телеграм каналі:
https://t.me/knutkt

Загальний чат
для питань:

https://t.me/knutktgroup
Чат гуртожитку:
https://t.me/knutkthostel

 


Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co