КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти         Увага!
Інформація розміщена на сайті www.knutkt.kiev.ua не є офіційною інформацією Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого та є недостовірною. Офіційний сайт нашого університету знаходиться за адресою:
  www.knutkt.com.ua

Акторське мистецтво театру і кіно


Освітньо-професійна програма «Акторське мистецтво театру і кіно»

Усім бажаючим вступити за обраною освітньо-професійною програмою бажано відвідати попередні творчі консультації.

Для цього вступники готують репертуар, передбачений Програмами творчих конкурсів та Правилами прийому до Університету, який демонструють перед викладачами, що проводять консультації.До репертуару входять: вірш, байка, прозовий твір (уривок тривалістю 3-5 хвилин), монолог з п’єси та пісня. Виконання танцю на консультації не демонструється.

Викладачі, прослуховуючи підготовлений вступником репертуар, дають необхідні поради щодо обраного ним літературного матеріалу та його виконання, можуть порекомендувати змінити підготовлену програму, доповнити її іншими творами тощо.

Вступники, які обралинавчання за даною освітньо-професійною програмою, повинні мати відповідні сценічні дані, здатність до образного та логічного мислення, творчу уяву, емоційну збудливість, музикальність та пластичність. Вони повинні виявити здатність до перевтілення і впливу на глядача.

 
  

   Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co