КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти


         Увага!
Інформація розміщена на сайті www.knutkt.kiev.ua не є офіційною інформацією Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого та є недостовірною. Офіційний сайт нашого університету знаходиться за адресою:
  www.knutkt.com.ua

Режисура цирку


Спеціалізація «Режисура цирку»

Консультації для вступників

Усі бажаючі вступити до подання документів у приймальну комісію проходять попередні консультації для вступників у вигляді співбесіди, метою яких є виявлення життєвої позиції вступника, режисерського способу мислення – образного мислення цирковими трюками та здатністю побудови на їх основі оригінальних номерів циркового мистецтва.

Вступники на цю спеціалізацію повинні мати здібності до художнього мислення та емоційно-образного вирішення циркового твору, бути наділеними конкретністю режисерського бачення. Велике значення мають педагогічні та організаторські здібності, вміння орієнтуватися у проблемах сучасного мистецтва, самостійно мислити та оцінювати явища дійсності. Обов’язково має бути обізнаність в галузі циркового мистецтва, володіння одним або декількома цирковими жанрами.


Творчий конкурс

Вступники, які пройшли консультації та виконали всі вимоги щодо подачі документів для вступу, беруть участь у вступних творчих конкурсах:

1. Творче випробування з фаху (майстерність актора):

Вступник повинен:
– виконати літературні твори;
– пройти перевірку музично-ритмічних та пластичних здібностей;
– показати номер циркового жанру (окрім номерів повітряної гімнастики та дресури).

Додатково абітурієнти мають право продемонструвати відео матеріали з номерами, які з технічних причин не можуть бути продемонстровані в екзаменаційному приміщенні.

Випробування проходить за програмою творчих конкурсів зі спеціалізації «Акторське мистецтво драматичного театру і кіно».

2. Творче випробування зі спеціальності (співбесіда):

Вступник повинен:
– виконати (імпровізаційно чи на запропоновану комісією тему) пластичну композицію циркового номера із залученням виконавцями інших вступників, з використанням при цьому елементів сценічного оформлення;
– пройти співбесіду на виявлення загального культурного рівня вступника, його обізнаності з питань суспільно-політичного життя, літератури з сучасного циркового мистецтва, глибини й чіткості уявлень про обрану ним спеціальність.

Детальнішу інформацію про творчий конкурс дивіться у розділі "Програми творчих конкурсів".


 
  

   Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co