КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти         Увага!
Інформація розміщена на сайті www.knutkt.kiev.ua не є офіційною інформацією Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого та є недостовірною. Офіційний сайт нашого університету знаходиться за адресою:
  www.knutkt.com.ua

Режисура цирку


Освітньо-професійна програма «Режисура цирку»

Консультації для вступників

Усі бажаючі вступити до подання документів у приймальну комісію проходять попередні творчі консультації для вступників у вигляді співбесіди, метою яких є виявлення життєвої позиції вступника, режисерського способу мислення – образного мислення цирковими трюками та здатністю побудови на їх основі оригінальних номерів циркового мистецтва.

Вступники на цю спеціалізацію повинні мати здібності до художнього мислення та емоційно-образного вирішення циркового твору, бути наділеними конкретністю режисерського бачення. Велике значення мають педагогічні та організаторські здібності, вміння орієнтуватися у проблемах сучасного мистецтва, самостійно мислити та оцінювати явища дійсності. Обов’язково має бути обізнаність в галузі циркового мистецтва, володіння одним або декількома цирковими жанрами.


Творчий конкурс

Вступники, які пройшли консультації та виконали всі вимоги щодо подачі документів для вступу, беруть участь у вступних творчих конкурсах.

Детальнішу інформацію про творчий конкурс дивіться у розділах 
  

   Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co