КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти


         Увага!
Інформація розміщена на сайті www.knutkt.kiev.ua не є офіційною інформацією Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого та є недостовірною. Офіційний сайт нашого університету знаходиться за адресою:
  www.knutkt.com.ua

Режисура балету


Спеціалізація «Режисура балету»

Консультації для вступників

Вступник на цю спеціалізацію повинен мати хореографічну освіту з присвоєнням кваліфікації «артист балету».

До подання документів всі бажаючі вступити проходять консультації для вступників, мета яких – виявити ерудицію та загальний культурний рівень вступника, його обізнаність із спеціальною літературою; вміння орієнтуватися у різних методиках хореографічних підходів у навчанні, а також балетмейстерську уяву.

Вступник повинен мати здібності до художньо-композиційного мислення, педагогічні та організаційні здібності, вміння орієнтуватися в питаннях театрального життя; він повинен не лише володіти технікою танцю, а й вміти створити художній хореографічний образ. Бажано мати досвід роботи в галузі хореографії у професійному театрі.


Творчий конкурс

Вступники, які пройшли консультації та виконали всі вимоги щодо подачі документів для вступу, беруть участь у вступних творчих конкурсах:

1. Творче випробування з фаху (класичний та народно-сценічний танець):

Вступник повинен показати всі програмні розділи уроку класичного танцю: екзерсис біля станка та на середині; стрибки; екзерсис на пальцях; оберти; етюди з народно-сценічного танцю, задані екзаменаційною комісією; рухи народних та сценічних танців; володіння координацією, акторською виразністю та манерою виконання.

2. Творче випробування зі спеціальності (співбесіда):

Вступник повинен:
– на заданий музичний матеріал підготувати й продемонструвати власну композицію (сольну чи групову) тривалістю до 5 хвилин;
– продемонструвати обізнаність з основами теорії хореографії, критичною літературою з балету, вміння орієнтуватися в питаннях сучасного хореографічного мистецтва.

Детальнішу інформацію про творчий конкурс дивіться у розділі "Програми творчих конкурсів".


 
  

   Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co