КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти


Режисура неігрового кіно


Освітньо-професійна програма «Режисура неігрового кіно»

Усі бажаючі вступити за обраною освітньо-професійною програмою до подання документів для вступу проходять попередні консультації для вступників.

Для проходження консультації подаються від двох до п'яти власних літературних робіт, написаних на підставі життєвого досвіду вступника в різних жанрах та у формі оповідання, нарису, новели, казки (кожна обсягом до 3 друкованих сторінок). Бажано, щоб одна з цих робіт могла бути написана у формі, придатній для постановки в кіно або на телебаченні. Інші можуть бути літературним твором.

Як приклад: "Подія" – оповідання на добре відомому абітурієнту реальному матеріалі, життєвій події, свідком або учасником якої, був сам автор. Бажано ретельно та візуально описати кожен епізод.

У роботах, що подаються на консультацію, вступник має виявити спостережливість, знання життя, уміння детально й візуально відтворити поведінку героїв у тих чи інших обставинах. Розкрити природу події, образно її осмислити. Психологія, мотивація, поведінка та вчинки персонажів мають бути логічними.

Також вступник має виявити здатність до образного, дійово-подійного та екранного мислення, громадянську зрілість, спостережливість. Важливе значення має наявність у вступника акторських, організаторських здібностей, певного життєвого досвіду, досвіду роботи в кіно чи на телебаченні.

Додатково на консультацію мають бути подані власноруч зняті: світлини, окремі сюжети, або репортаж однієї події з серії знімків та інші твори (малюнки), що розкривають будь-яку грань творчої обдарованості вступника.

Відеороботи в обсязі до 5 хвилин можуть бути розглянуті в особливо крайніх випадках, як додаток до основних вимог.

Текстові роботи мають бути представлені в друкованому вигляді. Надані роботи (на будь яких носіях: диски, флешки, малюнки, світлини) не рецензуються і не повертаються.

 


   
Новини в офіційному телеграм каналі:
https://t.me/knutkt

Загальний чат
для питань:

https://t.me/knutktgroup
Чат гуртожитку:
https://t.me/knutkthostelСторінка у Facebook:
facebook.com/КНУТКіТ-ім-Карпенка-Карого-180012335373643/Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co