КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти


Режисура неігрового кіно


Освітньо-професійна програма «Режисура неігрового кіно»

Усі бажаючі вступити за обраною освітньо-професійною програмою до подання документів для вступу проходять попередні консультації для вступників.

Для проходження консультації вступник готує і подає від двох до п’яти власних літературних робіт, написаних на підставі власного життєвого досвіду, в різних жанрах та формах: оповідання, нарису, новели, казки (кожна обсягом до 3 друкованих сторінок).Бажано, щоб одна з цих робіт могла бути написана у формі, придатній для постановки в кіно або на телебаченні. Інші роботи можуть бути літературним твором.

У роботах, що подаються на консультацію, вступник має виявити спостережливість, знання життя, уміння детально й зримо відтворити поведінку героїв у тих чи інших обставинах, розкрити природу події, образно осмислити психологію та мотивацію поведінки та вчинків персонажів.

Також вступник має виявити здатність до образного, дійово-подійного та екранного мислення, громадянську зрілість, спостережливість. Важливе значення має наявність у вступника акторських, організаторських та педагогічних здібностей, певного життєвого досвіду, досвіду роботи в кіно чи на телебаченні.

Додатково на консультацію можуть бути подані малюнки, фотографії та інші художні твори, що розкривають будь-яку грань творчої обдарованості вступника.

Відеороботи(обсягом до 5 хвилин) можуть бути розглянуті в особливо крайніх випадках, як додаток до основних вимог.

 


   
Новини в офіційному телеграм каналі:
https://t.me/knutkt

Загальний чат
для питань:

https://t.me/knutktgroup
Чат гуртожитку:
https://t.me/knutkthostel

 


Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co