КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти


28 листопада 2018 р. // У Музеї книги та друкарства України (м. Київ) відбувся черговий Міжнародний фестиваль-конкурс класичної музики, пісні, танцю та декоративно-прикладного мистецтва «Талановита молодь України»


У Музеї книги та друкарства України (м. Київ) відбувся черговий Міжнародний фестиваль-конкурс класичної музики, пісні, танцю та декоративно-прикладного мистецтва «Талановита молодь України». В категорії «Академічний вокал» (старша група) студенти 4-А акторського курсу (художній керівник Юрій Висоцький) Петро НІНЬОВСЬКИЙ та Діана КУЗЬМІНОВА отримали Гран-прі за краще виконання вокальних творів, а також спільну відзнаку – Гран-прі за краще виконання дуету. Переможці отримали почесні дипломи та призи фестивалю.

До участі у конкурсі студентів готували викладач вокалу – заслужена артистка України, доцент, професор кафедри музичного виховання Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого Людмила ТРЕТЯК та провідний концертмейстер цієї ж кафедри Тетяна ГОТЛІП. До слова, Тетяна Болеславівна була визнана журі кращим концертмейстером фестивалю.


Вітаємо переможців! 


   
Новини в офіційному телеграм каналі:
https://t.me/knutkt

Загальний чат
для питань:

https://t.me/knutktgroup
Чат гуртожитку:
https://t.me/knutkthostelСторінка у Facebook:
facebook.com/КНУТКіТ-ім-Карпенка-Карого-180012335373643/Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co