КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти


27 грудня 2018 р. // З нагоди відкриття 53-го театрального сезону й оновленого театру Університет відвідав міністр культури України Євген Нищук


З нагоди відкриття у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого нового 53-го театрального сезону й оновленого театру навчальний заклад відвідав міністр культури України Євген Нищук.

Цього року офіційне відкриття театрального сезону відбулося трохи пізніше від звичайного. Однак для цього були об’єктивні обставини і, слід сказати, обставини приємні – проведення ремонтних робіт.

Через складну економічну ситуацію у державі впродовж багатьох років університет не отримував належного фінасування. Це не кращим чином позначалося на його діяльності. Ситуація кардинальним чином змінилася цього року, коли університету держава виділила майже шість мільйонів гривень (крім того, майже два мільйони зі свого спецфонду сам навчальний заклад). Це дало змогу провести ремонти у навчальних корпусах, гуртожитку, закупити відповідне обладнання для поліпшення навчального процесу. І, звичайно ж, відремонтувати навчальний театр – візитівку провідної в Україні вищої школи у галузі театрального та кіномистецтва.

Чимала заслуга тут і міністра культури Євгена Нищука, який, знаючи всі проблеми мистецьких навчальних закладів, докладає величезних зусиль для поліпшення їх матеріально-технічної бази.
 


   
Новини в офіційному телеграм каналі:
https://t.me/knutkt

Загальний чат
для питань:

https://t.me/knutktgroup
Чат гуртожитку:
https://t.me/knutkthostelСторінка у Facebook:
facebook.com/КНУТКіТ-ім-Карпенка-Карого-180012335373643/Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co