КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

>


Майстерність диктора та ведучого програм телебачення


Освітньо-професійна програма «Майстерність диктора та ведучого програм телебачення»

Усі бажаючі вступити за обраною освітньо-професійною програмою до подання документів для вступу проходять попередні консультації.

На консультацію необхідно підготувати репертуар, передбачений Програмою вступних творчих конкурсів напам’ять: вірш, байка, прозовий твір (уривок тривалістю 3-5 хвилин), монолог з п’єси.

Викладачі, прослуховуючи підготовлений репертуар, дають необхідні поради щодо обраного літературного матеріалу та його виконання. Можуть порекомендувати змінити підготовлену програму, доповнити її іншими творами.

Основна вимога до вступників полягає в тому, щоб вони добирали до репертуару твори, які були б їм зрозумілі за віком, за рівнем обізнаності, естетичними властивостями та природними даними, враховуючи їх темперамент, пластичність, рівень уяви та фантазії. Вступники можуть використовувати набуті ними вміння танцювати, співати, володіти музичними інструментами тощо.

Викладач звертає увагу на розуміння образної системи при виконанні вірша; внутрішнє бачення прозового твору; виконання байки як цікавої історії;проникнення у внутрішню логіку персонажа у монолозі.

Вступники за обраною освітньо-професійною програмою повинні мати відповідні сценічні дані, здатність до образного та логічного мислення, творчу уяву, емоційну збудливість, музикальність та пластичність, виявляти внутрішню і зовнішню привабливість для впливу на глядача. Велике значення надається здатності мислити на майданчику в ситуації «тут і тепер», здатності імпровізувати та проявляти хорошу фантазію при виконанні ігрового етюду.

Ігровий етюд складається із запропонованих обставин і критичної ситуації, має містити в собі: початок, розвиток, кульмінацію (подію) і завершення. Етюд може бути підготовлений вступником самостійно або на тему, запропоновану викладачем. Перш за все враховується швидке включення в запропоновані обставини (віра), активна уява, яскрава фантазія, швидкість реакції та художнє наповнення.

Також під час консультацій вступники отримують інформацію та можливість спробувати здійснити виступ перед камерою , який входить до програми вступних випробувань, а саме: розмірковування над певною заданою темою (ессе) або інформативне висвітлення певної події з власного життя чи спостереженої. Це також може бути і подія, яка актуальна на сьогоднішній день. Для цього вступники мають бути знайомі з різними жанрами телевізійних програм.

 УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИМІЖНАРОДНИЙ ОНЛАЙН ПЕРФОРМАНС
"МИР УКРАЇНІ!
МИР СВІТУ!"
/
«PEACE to UKRAINE! PEACE to the WORLD!»

    ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


    © 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
    Розробка сайту bo-co